Zapewniamy miłą i fachową obsługę, oferujemy skup samochodów używanych oraz skup samochodów powypadkowych - bez tracenia czasu, bez zbędnych formalności, auta za gotówkę. Samochód na sprzedaż - Także skup samochodów do remontu i maprawy - oferta skierowana do firm jak i osób prywatnych.

Czy wiesz, że sprzedasz samochodu niemal w każdej sytuacji wiąże się z długim czasem oczekiwania na zainteresowanie ze strony klienta? Jeśli chciałbyś tego uniknąć powinieneś skontaktować się z nasza firmą. Zajmujemy się sprzedażą samochodów bez konieczności oczekiwania na klientów. Samochody skupujemy do ręki przekazując także umowę kupna, sprzedaży samochodu.

Chcesz się pozbyć swojego starego samochodu? Zastanawiasz się, w jaki sposób trafić na niego kupca? Doskonale trafiłeś! Nasz serwis internetowy przychodzi z pomocą każdemu kierowcy marzącemu o zmianie samochodu. Zajmie to zaledwie kilka minut, uzupełnisz formularz online, aby zgłosić swoje auto do skupu.

Kupimy całkowicie sprawne lub uszkodzone, rozbite, zniszczone, wraki, bez przeglądu i OC. Każdy stan, każdy rocznik.

Każde auto traktujemy indywidualnie. Zapewniamy bezpłatny transport lawetą. U nas szybko i sprawnie sprzedasz stare auto niezależnie od jego stanu. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do modelu oraz rocznika skupowanych przez nas aut. Skup samochodów

Kiedy masz samochód Knurów który nadaje się tylko i wyłącznie na handel, to musisz pewnie i zdecydowanie postawić na rozwiązania jakie oferuje Skup Aut czyli profesjonalna wrocławska firma, zajmująca się skupem aut używanych. Auto Skup ma dla ciebie najlepsze warunki na rynku, korzystając z szerokiego wachlarza usług masz pewność na korzystną wycenę.

Nasze długie doświadczenie w tej materii stwarza to, że jesteśmy w stanie zapewnić zadowolenie każdemu kontrahentowi, który zwróci się do nas w tej sprawie. Po szybkim wypełnieniu formularza na naszej stronie jesteśmy w stanie zaprezentować satysfakcjonującą dla Państwa propozycję cenową.

Prowadzmy również kompleksowy skup katalizatorów. Jeżeli posiadsz katalizator w mieście Knurów skontaktuj się z naszmy Biurem Obsługi Klienta lub odwiedz link poniżej :

Internetowy skup katalizatorów - Kontakt

Katalizatrory Knurów